Randy Orton w kwestii Conora McGregora, Kolejny uczestnik Royal Rumble Matchu, American Alpha o pokonaniu The Wyatt Family

0

orton
– Ostatnimi czasy Randy Orton był bardzo aktywny na Twitterze i jak zwykle pojawiło się kilka ciekawych pytań w jego kierunku. Pewien fan zapytał Ortona czy by chciał stoczyć pojedynek z Conorem McGregorem, jeśli ten by wstąpił do WWE. The Viper postanowił odpowiedzieć:

cux-pwjuiaa1dy8-678x381
– Dolph Ziggler pojawił się w Talking Smack. Pod koniec programu Ziggler stwierdził, iż jego obecność w Royal Rumble Matchu powinna być wzięta pod uwagę. Komisarz SmackDown Shane McMahon, który również był gościem programu, zaakceptował propozycję Dolpha.


– W krótkim wywiadzie Chad Gable i Jason Jordan skomentowali obronę tytułów i swoje drugie zwycięstwo nad Wyatt Family. Chad stwierdził, że „Wyatt Family jest rodziną dziwolągów i nie są oni prawdziwym Tag Teamem jak American Alpha” Jason dodał, iż obaj mają zamiar dalej kontynuować to co robią i udowadniać, że to oni są najlepsi.

podziel się artykułem

O Autorze

Obecnie pracuje i mieszka w Warszawie. Wrestlingiem interesuje się od 2008 roku, sport od zawsze był jego życiem i pasją. Inne zainteresowania to filmografia i polityka. Ulubieni zawodnicy to Randy Orton, AJ Styles, Seth Rollins oraz Bray Wyatt.