Rozłam The Wyatt Family wkrótce?, Goldberg oficjalnie zapowiedziany na kolejną galę, Następna walka o tytuł na Royal Rumble

0


– Na filmie powyżej możecie zobaczyć kłótnie pomiędzy The Wyatt Family. Do całego zajścia doszło już w trakcie rewanżu z American Alpha o pasy Tag Team. Podczas gdy Randy Orton przygotowywał się do wykonania RKO na Gable, Harper rozproszył go, a to doprowadziło do przypięcia Ortona przez Chada i zwycięstwa American Alpha. Po walce Randy i Luke krzyczeli na siebie i przepychali, Bray starał się załagodzić całą sytuację rozdzielając obu panów, ale przypadkowo zgarnął cios od Harpera który chciał kopnąć Ortona. Po spojrzeniu ze wściekłością obu panom w oczy, Bray opuścił ring i udał się za kulisy. A co wy sądzicie o całej sytuacji ? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach.

goldberg-raw-nov2016
– Obecność Goldberga na najbliższej gali brandu RAW – Fastlane została potwierdzona oficjalnie. Gala odbędzie się 5 marca w Milwaukee’s BMO Harris Bradley Center. Dave Meltzer niedawno stwierdził, że nowy kontrakt Goldberga obejmuje trzy PPV – Royal Rumble, Fastlane i Wrestlemania 33. Poniżej pełna lista zawodników zapowiedzianych na Fastlane:

WWE FASTLANE, a pay-per-view event, is coming to the BMOHBC for the first time Sunday, March 5!
Witness the final WWE pay-per-view before Wrestlemania 33, with your favorite superstars in action, including:

GOLDBERG – Returning to Milwaukee for the first time in over a decade!
United States Champion – Roman Reigns
WWE Universal Champion – Kevin Owens
Raw Women’s Champion – Charlotte
Tag Team Champions – Sheamus & Cesaro
Enzo Amore & CASS
Bayley
New Day
Plus many more!

Tickets are on sale now and start at just $25!


– W dzisiejszym odcinku 205 Live zostało ogłoszone, iż WWE Cruiserweight Champion Rich Swann będzie bronić swojego tytułu przeciwko Adrianowi Neville na Royal Rumble 29 stycznia w Alamodome w San Antonio. Poniżej zaktualizowana karta gali:

30-sto osobowy Royal Rumble Match: (Na ten moment potwierdzeni zawodnicy)
Goldberg, Brock Lesnar, The Undertaker, Seth Rollins, Chris Jericho, Braun Strowman, Big E, Kofi Kingston, Xavier Woods, Baron Corbin, Dean Ambrose, The Miz, TBA

WWE Championship:
AJ Styles (c) vs. John Cena

WWE Universal Championship:
Kevin Owens (c) vs. Roman Reigns
Chris Jericho będzie wisiał w klatce nad ringiem.

RAW Women’s Championship
Charlotte (c) vs. Bayley

WWE Cruiserweight Championship:
Rich Swann (c) vs. Neville

podziel się artykułem

O Autorze

Obecnie pracuje i mieszka w Warszawie. Wrestlingiem interesuje się od 2008 roku, sport od zawsze był jego życiem i pasją. Inne zainteresowania to filmografia i polityka. Ulubieni zawodnicy to Randy Orton, AJ Styles, Seth Rollins oraz Bray Wyatt.